PALĪDZĪBA

Sludinājuma ievadīšana

Ja esi auto24.lv reģistrēts lietotājs, autorizējies, izmantojot savu lietotāja vārdu un paroli, auto24.lv vidē un izvēlies sludinājuma publicēšanas sākšanai vienu no šiem variantiem:
1) noklikšķini uz augšējās izvēlnes rindas "Lietoti transportlīdzekļi” saites Publicēt sludinājumu un lapā izvēlies Pievienot transportlīdzekļa sludinājumu auto24.lv ,
2) noklikšķini uz Sākumlapas kreisajā malā esošās saites Publicēt sludinājumu BEZ MAKSAS!

auto24.lv var publicēt sludinājumus arī iepriekš nereģistrējoties. Šādā gadījumā sludinājumu publicēšanas lapā pirms sludinājuma satura ierakstīšanas atbilstošajos laukos ir jāievada savi kontakti un jāizvēlas lietotāja vārds un parole. Pēc sludinājuma ievadīšanas būsit reģistrēts lietotājs un turpmāk ar šiem pašiem lietotāja datiem varēsit autorizēties auto24.lv vidē.

Sludinājuma ievadīšanas anketā ir jāizvēlas piemērots sludinājuma perioda garums, jāaizpilda lauki par automobili un jāievada pareizi pārdevēja kontakti. Papildu aprīkojuma atzīmēšanai izmanto jau sniegto aprīkojuma sarakstu. Ja auto24.lv sarakstā nav kāda papildu aprīkojuma, tad to pievieno papildu aprīkojuma beigās esošajā teksta kastē. Datus saglabā pēc Saglabā un tālāk taustiņa nospiešanas.

Attēlu ievadīšana notiek nākošajā lapā. Šim nolūkam Jums ir nepieciešami datorā saglabāti pārdodamā automobiļa digitāli attēli. Attēlu pievienošanai noklikšķiniet taustiņu Pārlūkot un izvēlieties vēlamo attēla datni.

Par fotografēšanas pasūtīšanu auto24.lv varat lasīt nākošajā apakšpunktā.

Kad ir pievienoti arī attēli, nospiediet taustiņu Saglabāt un tālāk.

Tagad lapā Mani sludinājumi (saite atrodas Mans konts lapā) parādās Jūsu ievadītais sludinājums un informācija par šo sludinājumu. Šajā lappusē varat savu sludinājumu aplūkot, labot un dzēst.


Sludinājums kā nedēļas jaunums

Kā nedēļas jaunumus ataino aktīvos sludinājumus atbilstoši to pirmajam aktivizēšanas laikam. Tikmēr, kamēr pirmās aktivizēšanas laiks iekļaujas pēdējās septiņās dienās, sludinājumu meklēšanas rezultātos ataino kā nedēļas jaunumu. Ja sludinājumi pirmo reizi ir pagarināti vairāk kā pirms nedēļas, tos pie nedēļas jaunumiem nerāda.

Sludinājuma pārtraukšana un izbeigšana

Kad esat savu automobili pārdevis vai arī vienkārši vēlaties pārtraukt automobiļa sludinājumu, noklikšķiniet lappusē „Mani sludinājumi” pie atbilstošā sludinājuma esošo saiti „Atsaukt sludinājumu”. Pēc apstiprināšanas sludinājums kļūs neaktīvs, taču paliks neaktīvs lapā „Mani sludinājumi” tik ilgi, kamēr Jūs to no turienes izdzēsīsiet. Atsauktais sludinājums vairs neparādīsies meklēšanas rezultātos un, sludinājumu apskatot, tiks atainots paziņojums "pārdots".


Sludinājuma dzēšana

Sludinājuma dzēšanai noklikšķiniet lappusē „Mani sludinājumi” pie atbilstošā sludinājuma esošo saiti „dzēst sludinājumu”. Kad būsit dzēšanas pavēli apstiprinājis, Jūsu sludinājums tiks dzēsts no lappuses „Mani sludinājumi”. Aktīva sludinājuma dzēšanai tas vispirms ir jāatsauc.


Palīdzība un papildu informācija

Jautājumu un problēmu gadījumā vērsieties, lūdzu,:

[email protected]