Pakkuda müügiks auto millega endal lihtsalt aega tegeleda ei ole.
Eelmine aasta läbis ÜV ( vajas katalüsaatori vahetust )
Suurim mure on värvi seisukord.
Vajab üle värvimist ( pildid tehtud peale pesu)
Mootor töötab kenasti, ka kastis uus õli ja filter, kuid kast vajab tähelepanu ( samas doonor autol kast ja mootor olid ka sõidukorras).
Kindlasti leiab veel nokitsemist, nagu sellises vanuses autole omane.
Sellest ka selline hind,
Sooviks auto edasi müüa kellegile kellel aega tegeleda sellega.
Salong korralik ja terve, rool nahatatud.
Võimalik kaasa osta doonor kust saab ka tagavara kasti ja mootori.
Asub Tartumaal Kambja vallasPakkuda müügiks auto millega endal lihtsalt aega tegeleda ei ole…