Atbalstītāji:

 

 

Minišosejas galvenā balva

22.03.2016

Pieredzi “zaļo elli” – OPC Nordschleife apmācības

Flugplatz, Schwedenkreuz, Fuchsröhre, Karussell, Wippermann, Brünnchen, Pflanzgarten, Schwalbenschwanz, Galgenkopf – šie visi ir leģendāru līkumu nosaukumi, kuri ikkatram motorsporta fanam atgādina par leģendāro trasi, kuru Džekijs Stjuarts reiz nodēvējis par „zaļo elli”, un kura vēl aizvien ir zināma kā sarežģītākā trase pasaulē. Apļa garums pārsniedz 20 kilometrus un sastāv no 73 izaicinošiem līkumiem. Tam visam klāt nāk arī strauji kāpumi un kritumi, slīpumā līdz 18 grādiem, kā arī nepārtraukti mainīgs ceļa segums, padarot Nordschleife par unikālu izaicinājumu, kuru pieveikt spēj tikai tie, kuri tam ir kārtīgi sagatavojušies. Labākais veids kā sagatavoties ir iziet OPC Norsdschleife apmācību programmu zinošu Nordschleife ekspertu vadībā.

Jums būs pieejamas jaudīgās OPC versijas no Insignia (gan sedana, gan Sports Tourer), Corsa un GTC modeļiem.

Apmācību moduļi

Nordschleife braucēju apmācības programmas mērķis ir iemācīties vissarežģītāko pasaules trasi, un darīt to soli pa solim.

Pieredzējuši Nordschleife instruktori vada mazas grupas – ne vairāk kā trīs automobiļi ar vienu braucēju katrā – kuras savstarpēji sazinās ar rācijām. Trasē, instruktori dalībniekiem parāda ideālo trajektoriju, ātrāko un drošāko veidu kā veikt trasi.

Apmācību laikā, instruktori iemācīs pareizu braukšanas tehniku, tai skaitā bremzēšanu, iegriešanu līkumos un stabilu paātrināšanos to izejās, kā arī pareizu darbību ar stūri. Braukšanas ātrums dienas laikā pakāpeniski tiks kāpināts. Pēc katras sesijas noslēguma, instruktors atbildēs uz visiem dalībnieku jautājumiem un katram dos individuālu novērtējumu.

Apmācību plāns

07:00 Tikšanās vecajā servisa parkā pie Nürburgring ieejas

07:15 Viesi tiek aizgādāti uz Opel VIP Lounge. Reģistrācija, brokastis, prezentācija

08:00 – 12:45 Grupu braucieni. Instruktori vada savas grupas un parāda trasi. Ātrums pakāpeniski tiek kāpināts

12:45 – 13:45 Pusdienas

13:45 – 15:30 Grupu braucieni. Instruktori vada savas grupas un parāda trasi. Ātrums pakāpeniski tiek kāpināts

15:30 – 16:30 Dalībniekiem tiek dota iespēja tikt izvizinātiem instruktoru automašīnās

16:30 – 17:00 Noslēgums, sertifikātu pasniegšana, kafija un torte

Instruktori

Kopā ar mūsu pieredzējušo instruktoru komandu, mēs jums piedāvājam izbaudīt to prieku, ko spēj sniegt sportiskā un drošā OPC automobiļu vadība.

Joachim Winkelhock

Joachim ir lielisks paraugs topošajiem sacīkšu braucējiem. Viņš jau gadiem ir autosporta fanu mīlulis un ir ļoti atpazīstams autošosejas braucējs.

Savā garajā un titulētajā karjerā, Joachim divreiz ir uzvarējis Nürburgring 24 stundu sacīkstēs, kā arī vienreiz uzvarējis Lemānā. Papildu tam, viņš 1993. gadā, savā pirmajā sezonā, uzvarēja Lielbritānijas salonautomobiļu čempionātā (BTCC), un ir parādījis lieliskus rezultātus arī Amerikas Le Mans seriālā (ALMS).

Sascha Bert

Sascha ir atbildīgs par OPC Performance apmācību nodrošināšanu.

Papildu viņa pienākumiem kā braukšanas instruktoram, Sascha ir bijuši ļoti veiksmīga autošosejas karjera jau kopš 1988. gada. Viņš daudzkārt ir finišējis uz goda pjedestāla, tai skaitā finišējot trešajā vietā absolūtajā ieskaitē Nürburgring 24 stundu sacīkstēs, kā arī guvis vairākas uzvaras FIA GT čempionāta posmos.